Antique materials

STARA CIĘTA CEGŁA – PŁYTKI PODŁOGOWE

 

Stare cegły są tak wyjątkowe dzięki swojej unikalności. Metody ich wytwarzania stosowane przed wiekami nie były doskonałe, więc każda cegła jest inna, ma indywidualną strukturę, kolor, wagę, a nawet wymiar. To sprawia, że płytki ceglane cięte z odzyskanego materiału są tak pożądane. Dodatkowo płytki z cegły są wyjątkowo wytrzymałe i solidne, dzięki ówczesnym metodom wypalania i użytej do produkcji gliny.

Nasza cegła z której cięte są oferowane płytki, pochodzi z rozbiórki budynków XVII wiecznych. Wymiary 300/150/70. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów!

Nasz proces obróbki cegieł pozwala uzyskać płytki z cegły, które są solidne i efektownie wyglądają. Cięta cegła idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz w stylu retro, jednakże płytek ze starej cegły z powodzeniem używa się również przy projektowaniu nowoczesnych pomieszczeń. Nasze produkty to prawdziwe płytki ceglane, nie imitacja!

 

Płytki z cegły ciętej do domu

 

Płytki cięte z cegły rozbiórkowej idealnie nadają się do domu. Możesz z powodzeniem zastosować je jako płytki podłogowe lub płytki ścienne, tworząc niepowtarzalne i klimatyczne aranżacje. Mimo iż trendy w branży wnętrzarskiej zmieniają się bardzo szybko, moda na lica starej cegły na ścianę lub podłogę nie przemija, a wręcz użycie starych cegieł staje się coraz bardziej popularne. Może się wydawać, iż cegła daje efekt surowości i ciężkości. Nic bardziej mylnego! Połączenie cegły ciętej z gładkimi powierzchniami sprawia, że wnętrze staje się miłe i przytulne.

Skontaktuj się z nami

14 + 9 =

bog oak floorboards

Stare cegły

oak floorboards

Płytki podłogowe z ciętej cegły

oak cladding planks

Stare dachówki

Magazyn – Bydgoska 11, Złocieniec 78-520, Polska, tel.: +48 66 22 45 767